Fogadóórák: UTAZÓ GYÓGYPEDAGÓGUS HÁLÓZAT |
|||
|
Név |
Időpont |
Helyszín |
1. |
Antal Csaba János |
hétfő: 13:25-14:25
|
Hosszúpályi Irinyi József Ált Isk. Hajdúbagos |
2. |
Ágostonné Karacs Ida |
szerda: 10:00-11:00 |
Püspökladány Kálvin tér
|
3. |
Bartháné Kirner Aranka |
szerda 11:45-12:45 |
Hajdúszovát Diószegi Lajos Általános Iskola |
4. |
Biásné Kiss Erzsébet |
csütörtök: 11:45-12:45 |
Hajdúszoboszló Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola |
5. |
Csuth Ildikó |
csütörtök: 7:00-8:00
|
Létavértes Arany János Általános Iskola |
6. |
Dublinszki Ádám |
hétfő: 7:45-8:45 |
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézményében. |
7. |
Guti Szilvia |
kedd: 11:45-12:45
|
Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
8. |
Karacs Erzsébet |
péntek: 10:45-11:45
|
Ebesi Arany János Két tanítási nyelvű Ált. Isk. |
9. |
Kokas Csilla |
hétfő: 8:00-9:00
|
Thököly Imre Általános Iskola |
10. |
Ludman Lászlóné |
kedd: 15:00-16:00 |
Kövy Sándor Általános Iskola Nádudvar |
11. |
Mezei Szilvia Edit |
csütörtök: 9:45-10:45
|
Kihelyezett tagozat Berettyóújfalu |
12. |
Mihucza Andrea |
szerda: 12:00-13:00
|
Kihelyezett tagozat Berettyóújfalu |
13. |
Nagy Edina |
szerda: 11:45-12:45
|
Biharkeresztes Bocskai István Általános Iskola |
14. |
Nagy-Jenei Lívia |
kedd: 11:40-12:40
|
Kihelyezett tagozat Berettyóújfalu |
15. |
Nagy Réka |
péntek: 7:45-8:45 |
Derecske Bocskai István Általános Iskola
|
16. |
Nemes Krisztina |
kedd: 13:45-14:45
|
Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola |
17. |
Orbán Krisztina Róza |
hétfő: 11:00-12:00 |
Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézménye
|
18. |
Szabó Bernadett |
péntek: 9:55-10:55 |
Püspökladány Petritelepi Általános Iskola
|
19. |
Szántó Anett |
hétfő: 11:40-12:40
|
Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola |
20. |
Takács Attila |
kedd: 9:00-10:00
|
Kihelyezett tagozat Berettyóújfalu |
21. |
Telegdi Edit |
szerda: 11:45-12:45
|
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola |
22. |
Tóthné Vass Anita |
szerda: 10:45-11:45
|
Kihelyezett tagozat Berettyóújfalu |
23. |
Varga Zsuzsa |
szerda: 14:15-15:15
|
Irinyi Károly Általános Iskola-Esztár |
24. |
Zsurka Lilla |
csütörtök: 9:55-10:55 |
Petőfi Sándor Általános Iskola
|